ul. Królowej Jadwigi

Nieruchomość o pow. 0,4503 ha w Oświęcimiu przy ul. Królowej Jadwigi

• Nr działki: 229/484
  • Powierzchnia: 0,4503 ha
  • Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: teren rozmieszczenia obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 i zabudowy usługowej
  • Zabudowa: teren niezabudowany
  • Ograniczenia inwestycyjne: brak
  • Infrastruktura techniczna:

- energia elektryczna JEST

- gaz JEST

- wodociąg JEST

- kanalizacja JEST

- telekomunikacja JEST

W/w media dostępne są w sąsiedniej działce.

• Możliwość zagospodarowania: obiekty z branży handlowej, usługowej lub rozrywkowej

Niezabudowana nieruchomość położona w centrum miasta, w niedalekiej odległości od ul. Zatorskiej (drogi krajowej nr 44). Teren zlokalizowany jest w otoczeniu wielkopowierzchniowych obiektów handlowych oferujących produkty wielobranżowe – Kaufland, Media Expert, Biedronka oraz pasażu handlowo-usługowego. Miejsce to jest licznie odwiedzane przez mieszkańców miasta i okolic. Biorąc pod uwagę przeważającą funkcję sąsiedztwa terenu, koncepcja inwestycyjna może obejmować projekty z branży handlowej, usługowej lub rozrywkowej. Niezbędna infrastruktura techniczna, zapewniająca dostęp do wszystkich mediów znajduje się w sąsiedniej działce.